Pierwszy weekend z Teatrem Polska już za nami – działo się!!!

W minioną weekend gościliśmy w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach oraz w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy ze spektaklem “Last minute” w ramach programu Teatr Polska! Dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszego spektaklu, gościnę i znakomitą widownię w obu miejscowościach.
Trasa z Teatrem Polska trwa. Dzisiaj dzielimy się z Wami porcją zakulisowych zdjęć z próby i przygotowań. Właśnie tak możecie zajrzeć na zaplecza Naumionego!

A my zapraszamy Was na kolejne spektakle na naszej teatralnej mapie. W kolejny weekend zagościmy w Brzeszczach i Czechowicach-Dziedzicach.

Wszystkie miejsce, które odwiedzimy ze spektaklem „Last Minute” w ramach projektu Teatr Polska sprawdzisz w naszym repertuarze. Zapraszamy!


▪️Pokazy spektakli odbywają się w ramach programu TEATR POLSKA realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
▪️Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
▪️Spektakl powstał dzięki dofinansowaniu w ramach programu OFF Polska i został dofinansowany ze środków budżetu Województwa Śląskiego.
▪️Działalność Teatru Naumiony jest współfinansowana ze środków otrzymanych z Gminy Ornontowice.

TEATR POLSKA jest ogólnopolskim programem promocji teatru wśród mieszkańców miejscowości, mających ograniczony dostęp do oferty teatralnej. Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W ramach programu teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji spektakli w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego.

Pokazy spektakli TEATR POLSKA trwają od 1 września do 30 listopada 2023 r.

TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji na stronie: www.teatrpolska.pl i www.facebook.com/TeatrPolska