Udane wyjazdy z Teatrem Polska

Projekt Teatr Polska na 2019 rok już dobiegł końca. Teatrowi Naumionemu udało się zagrać 10 spektakli. To był wspaniały czas, choć bardzo intensywny. Cała trasa wymagała od nas szczególnej logistyki, ale daliśmy radę!

O październikowych graniach pisaliśmy w jednym ze wcześniejszych wpisów na naszej stronie. Mieliście także okazję zobaczyć krótką fotorelację. Teraz chcemy Wam w skrócie przedstawić listopadowe podboje ze spektakle “Szac”. W pierwszej połowie listopada udaliśmy się do Stąporkowa oraz Nędzy, a na deser w tym projekcie zostawiliśmy sobie zachodniopomorskie rejony Polski, kiedy to zagraliśmy 3 spektakle w jeden weekend.

Spotkania z Wami zawsze przynoszą nam wiele radości, ale kolejne spektakle będzie można zobaczyć dopiero w nowym roku. Grudzień poświęciliśmy premierze słuchowiska “Synek z familoka” na które Was serdecznie zapraszamy już 6 i 7 grudnia (szczegóły znajdziecie tutaj). A na przełomie roku zaglądajcie na naszą stronę do zakładki Teatr Naumiony  gdzie znajdziecie repertuar na styczeń i luty.

A jak wyglądała trasa z Teatrem Polska, przedstawiamy Wam w krótkiej relacji fotograficznej z listopada autorstwa Anety Spendel.