Trasa z Teatrem Polska zakończona! Dziękujemy!

To był wspaniały czas. 9 miejscowości, które odwiedził Teatr Naumiony wraz ze spektaklem “Last minute” w ramach projektu Teatr Polska, to czas wielu niesamowitych przeżyć. Było intensywnie, ponieważ co weekend zespół grał w zupełnie innym miejscu, na zupełnie nowej sali, co wymagało przystosowania technicznego, jak i rozegrania się aktorów podczas prób. Ale cały zespół stanął na wysokości zadania.

To co najważniejsze, widownia dopisała w każdym z 9 miejsc, które Teatr odwiedził. Serdeczne przyjęcie spektaklu napędzało artystów do przemierzania kolejnych kilometrów w projekcie, a warto pamiętać, że Naumiony to niemal weterani programu Teatr Polska, ponieważ we wcześniejszych edycjach Teatr pojawił się w projekcie ze spektaklem “Kopidoł” oraz “Szac”.

Teraz czas na chwilę odpoczynku, bo ten intensywny czas wymagał ogromnej organizacji całego zespołu i odłożenia pozostałych spraw na plan drugi, ale przyszedł czas, aby wszystkie zaległości życia codziennego nadrobić. Jednak Teatr Naumiony nie próżnuje i już pracuje nad nową sztuką. Na tapecie “Jasełka”, które zobaczycie już w styczniu. A tymczasem dziękujemy jeszcze raz, że byliście z nami w trasie z Teatrem Polska, życzymy wspaniałej końcówki roku i zapraszamy na spektakle do Ornontowic! 🙂

fot. Maciej Dziaczko