“Last minute” w programie Teatr Polska – Mamy to!!! Ruszamy w trasę!

Właśnie dotarł do nas werdykt dotyczący tegorocznego programy Teatr Polska i jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Teatr Naumiony wraz ze spektaklem “Last minute” znalazł się w 15 finałowych spektakli, które ruszą w trasę. To już kolejne edycja tego projektu w której doceniono spektakl Teatru Naumionego.
Cieszymy się szczególnie, bo jest to wspaniała okazja do szerzenia kultury śląskiej, podzielenia się historiami z naszego podwórka, ale też czas w który spędzamy wspólnie jako jedna wielka teatralna rodzina. To niezastąpione chwile, które zostają z nami przez długi czas i spajają jeszcze bardziej nasz zespół.
Dziękujemy za kolejną możliwości wyruszenia w trasę Instytutowi Teatralnemu oraz Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które finansuje ten projekt. A także wielkie podziękowania dla Gminy Ornontowice, które wspiera nasze działania przez cały rok.
No to co… ruszamy!!!

Wyniki konkursu


TEATR POLSKA jest ogólnopolskim programem promocji teatru wśród mieszkańców miejscowości, mających ograniczony dostęp do oferty teatralnej. Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W ramach programu teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji spektakli w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego.

Pokazy spektakli TEATR POLSKA trwają od 1 września do 30 listopada 2023 r.

TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji na stronie: www.teatrpolska.pl i www.facebook.com/TeatrPolska