Teatr Działa

Śpiewająco zakończyliśmy projekt “Teatr działa”.

22 listopada 2014r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu spotkały się uczestniczki warsztatów arteterapii oraz aktorzy Integracyjnej Grupy Teatralnej POMOST. Wspólnie przygotowaliśmy etiudy wykorzystując teatr jako połączenie pomiędzy światem osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych. W efekcie pracy grupy i prowadzącej zajęcia Iwony Woźniak powstał kilkunastominutowy pokaz artystycznej współpracy.  Na zakończenie wręczyliśmy dyplomy uczestniczkom warsztatów. Dziękujemy Wam za Waszą obecność, pracę i otwartość na drugiego człowieka. Jesteśmy przekonani, że będziemy dalej razem pracować!

 

Fundacja Szafa Gra realizowała projekt ” TEATR DZIAŁA” realizowany ze środków Programu Funduszy Inicjatyw Obywatelskich.
W ramach projektu zorganizowaliśmy cztery bloki warsztatowe i wykształciliśmy grupę wolontariuszek do dalszej pracy z niepełnosprawnymi przez teatr.
Projekt został wysoko oceniony przez uczestniczki warsztatów, które wyraziły chęć dalszego rozwoju w dziedzinie arteterapii.  Fundacja Szafa Gra zamierza prowadzić kolejne edycje projektu, o czym będziemy informować na naszej stronie.
O projekcie:

IMG_20141122_142758

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA