Intensywny weekend warsztatowy za nami – próby do nowego spektaklu Teatru Naumionego trwają!

Miniony weekend był u nas bardzo intensywny! Wyjechaliśmy na warsztaty poświęcone spektaklowi “Last minute” nad którym aktualnie pracujemy.

Byli z nami również wspaniali instruktorzy:
NINA WOLSKA, która prowadziła zajęcia z improwizacji dźwięku i budowania warstwy muzycznej, IGA SŁUPSKA pracująca z nami nad scenografią i kostiumami do spektaklu wraz z SABINĄ BARON i HELENĄ CHWAŁEK i oczywiście nasza wspaniała IWONA WOŹNIAK czuwająca nad reżyserią. Tekst do spektaklu napisał MARCIN MELON, a muzykę skomponował JAN NOWAK.

To już nie tajemnica, że premierę zapowiadamy na jesień tego roku! Obiecujemy Wam drodzy widzowie, że będzie się działo!!! Będzie i śmiesznie i trochę poważnie i sentymentalnie i zabawnie… No tak jak to w zwyczaju Naumionego bywa!


 
 

Cieszymy się, że udało nam się wyjechać, zmienić klimat, zamknąć się w sali prób i spędzić ten czas razem, zespołowo! To było coś wspaniałego! Cały wyjazd był współfinansowany przez Gmina Ornontowice, za co serdecznie dziękujemy!

A teraz szykujemy się na nowy tydzień. Czeka nas jeszcze sporo pracy i to nie tylko na sali prób, ale także koncepcyjnej, budowania ról aktorskich, elementów muzycznych, scenografii, kostiumów i wiele, wiele więcej… Będziemy na pewno Wam pisać, jak idą przygotowania! A tymczasem do miłego usłyszenia lub zobaczenia! 🙂