Spacery teatralne – nowy projekt

Ruszyliśmy z nowym projektem, który realizujemy we współpracy z Teatrem Zagłębia z Sosnowca, a są nim spacery teatralne literacko-historyczne, o których więcej poczytacie w zakładce dotyczącej projektu.

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic ciekawego w spacerowaniu po dużym mieście, ale oprowadzający po Sosnowcu pasjonaci udowodnią, że jest inaczej. Często nasze przemieszczanie się po mieście jest pospieszne, nie zauważamy przez to nierzadko pięknych elementów architektury. Czasem do zainteresowania miastem nakłonić może książka, której akcja dzieje się w danym mieście.

W przypadku naszych spacerów staramy się łączyć lokalne historie, ciekawe opisy literackie i niezwykłe miejsca na trasie wędrówki.

Już pierwszy spacer za nami, który odbył się 23 lipca i przyciągnął wielu zainteresowanych. Cieszymy się, że tak sporo osób przybyło na nasze wydarzenie. Zresztą sami zobaczcie jak było…

 

Na kolejny spacer chcemy Was zaprosić już 30 lipca o godz. 17:00. Wystartujemy spod budynku Teatru Zagłębia. 🙂 Do zobaczenia