Iwona Woźniak i Teatr Naumiony nominowani do Złotych Masek

W 51. edycji do Nagrody teatralnej „Złote Maski” w województwie śląskim kandydują przedstawienia, których premiery miały miejsce w teatrach województwa śląskiego w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Iwona Woźniak wraz z Teatrem Naumionym otrzymali nominację do nagrody specjalnej za propagowanie kultury regionalnej w spektaklach i warsztatach teatralnych.

W obecnej edycji przedstawienia oceniane były w ośmiu kategoriach: przedstawienie roku oraz przedstawienie spektakl dla młodych widzów, które mają charakter honorowy oraz: aktorstwo – rola kobieca, aktorstwo – rola męska, aktorstwo – rola wokalno-aktorska, reżyseria scenografia oraz nagroda specjalna.

Nazwiska laureatów poznamy na uroczystości organizowanej wspólnie z Województwem Opolskim, które także przyznaje Złote Maski wg własnego regulaminu. Gala wręczenia nagród odbędzie się 1 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

Źródło: https://www.slaskie.pl/content/znamy-nominowanych-do-zlotych-masek?fbclid=IwAR0YDON5TqTx6J1KqEv0tvsHRrfuLCDowmf5I13nlG5ya7uYmFfQzpMyooQ

Zdjęcie: Złote Maski fot.arch BP Tomasz Żak