Przenosimy się do nowej siedziby

Od 15 marca 2017r. zmieniliśmy adres – Gmina Ornontowice doceniła niełatwą pracę, którą wykonują organizacje pozarządowe i postanowiła wspomóc Fundację. Dzięki gościnności wójta Ornontowic, Kazimierza Adamczyka, zyskaliśmy siedzibę z prawdziwego zdarzenia. Członkowie Fundacji kończą właśnie urządzanie biura przy ulicy Zwycięstwa 26A, w siedzibie Urzędu Gminy.

Fundacja Szafa Gra do grona NGO dołączyła w marcu 2014 r. Do tej pory – jak większość rozwijających się NGO – nie dysponowała własnym biurem, spotkania odbywały się w domach członków i zaprzyjaźnionych instytucjach.

Z Gminą Ornontowice współpracujemy od początku naszego powstania – wsparcia udzielono nam m.in. w ramach programu Teatr Polska. Od 1 marca do dyspozycji organizacji oddane zostały pomieszczenia dla Teatru Naumionego – sala prób oraz magazyn i pracownia scenograficzna.

Od marca możecie odwiedzać nas w naszym ornontowickim biurze. To tutaj będzie można także załatwić wszelkie sprawy organizacyjne związane z działalnością Teatru Naumionego – biuro będzie prowadziło m.in. sprzedaż biletów na spektakle teatru. Zapraszamy do Ornontowic!