Zabrakło „milimetrów” do medalu w Mistrzostwach Polski LZS-ów w tenisie stołowym

Dobry  występ  w  Mistrzostwach  Polski  LZS  w  tenisie  stołowym  rozgrywanych  w  dniach

23  -25.05.2014  r.  w  Ostródzie  odnotowali  młodzi  zawodnicy  SOKOŁA.  W  zawodach

wzięło  udział  4  reprezentantów  Orzesza  –  w  kategorii  „młodzik”  wystąpili  Jakub Woźniak

i  Adam  Piątek,  w  kategorii  „kadet”  –  Dawid  Mrozik  i  w  kategorii  „młodzieżowiec”  –

Wojciech  Wycisło.  W  turnieju  wysokie  miejsce  (9-12)  w  swojej  kategorii  wiekowej  zajął

Wojciech Wycisło.  Nieźle  wystąpił także  Dawid Mrozik  (miejsce  13-16).  Nie  poszczęściło

się  natomiast  Adamowi  Piątkowi,  który  uplasował  się  dopiero  na  miejscu  25-32.  Najbliżej

pozycji  medalowej  oraz  możliwości  rozegrania  bezpośredniego  meczu  z  końcowym

zwycięzcą  Mistrzostw  w  kategorii  „młodzik”  –  jednocześnie  aktualnym  mistrzem  Polski

młodzików  –  Samuelem  Kulczyckim  –  był  Kuba Woźniak.  Przegrał  on  niestety  najpierw  z

Mateuszem Galusem z LUKS Skrzyszów, a  następnie Piotrem Michalskim z KTS Wysokie

Mazowieckie. Ostatecznie  zajął  on jednak wysokie miejsce  5-6 w  swej  kategorii wiekowej.

To pierwszy tak liczny i jednocześnie zupełnie udany udział reprezentantów Orzesza w tych